E-mail pro zasílání novinek:
 

TOUR DE KŘESÍN 21.ročník 10. 6. 2011

Kategorie - Muži do 45 let


pořadí jméno čas
1 Šíma Jiří 01:22:45
2 Jaroš Michal 01:24:30
3 Kritzbach Jan 01:24:45
4 Kytýr Josef 01:27:10
5 Lokvenc Oldřich 01:27:11
6 Šindler Martin 01:27:20
7 Šíma Radek 01:31:50
8 Bodnár Dušan 01:33:40
9 Remuta Václav 01:33:45
10 Caba Miroslav 01:33:48
11 Kolář Martin 01:42:05
12 Hošek Alois 01:42:10
13 Pánek Jiří 01:45:00
14 Hecl Miroslav 01:49:40
15 Bozoň Vojtěch 01:56:05
16 Merhaut Radomír 01:59:20
17 Hampejs Antonín 02:02:50


Kategorie - Muži do 55 let


pořadí jméno čas
1 Žítek Michal 01:24:50
2 Orthacker Petr 01:28:10
3 Friedrich Roman 01:28:15
4 Klouček Luboš 01:36:40
5 Rober Karel 01:37:10
6 Rytíř Ladislav 01:37:25
7 Bodnár Jan 01:40:15
8 Sippl Jaroslav 01:44:50
9 Pail Miroslav 01:44:55
10 Mikovec Pavel 01:46:00
11 Šrail Rudolf 01:46:00
12 Kulhánek František 01:49:15
13 Paluška Petr 01:54:50


Kategorie - Muži nad 55 let


pořadí jméno čas
1 Kučera Jan 01:24:40
2 Chejn Jan 01:27:15
3 Pecha Milan 01:28:30
4 Holovlaský Ladislav 01:33:53
5 Kritzbach Vladimír 01:40:45
6 Struhovský Karel 01:40:50
7 Vokřál Zdeněk 01:54:35
8 Gyra František 01:54:40


Kategorie - Ženy


pořadí jméno čas
1 Píchová Andrea 01:55:40
------ Pailová Monika ------------
------ Vykouková Šárka ------------


Celkové pořadí bez ohledu na kategorie


pořadí jméno čas
1 Šíma Jiří 01:22:45
2 Jaroš Michal 01:24:30
3 Kučera Jan 01:24:40
4 Kritzbach Jan 01:24:45
5 Žítek Michal 01:24:50
6 Kytýr Josef 01:27:10
7 Lokvenc Oldřich 01:27:11
8 Chejn Jan 01:27:15
9 Šindler Martin 01:27:20
10 Orthacker Petr 01:28:10
11 Friedrich Roman 01:28:15
12 Pecha Milan 01:28:30
13 Šíma Radek 01:31:50
14 Bodnár Dušan 01:33:40
15 Remuta Václav 01:33:45
16 Caba Miroslav 01:33:48
17 Holovlaský Ladislav 01:33:53
18 Klouček Luboš 01:36:40
19 Rober Karel 01:37:10
20 Rytíř Ladislav 01:37:25
21 Bodnár Jan 01:40:15
22 Kritzbach Vladimír 01:40:45
23 Struhovský Karel 01:40:50
24 Kolář Martin 01:42:05
25 Hošek Alois 01:42:10
26 Sippl Jaroslav 01:44:50
27 Pail Miroslav 01:44:55
28 Pánek Jiří 01:45:00
29 Mikovec Pavel 01:46:00
30 Šrail Rudolf 01:46:00
31 Kulhánek František 01:49:15
32 Hecl Miroslav 01:49:40
33 Vokřál Zdeněk 01:54:35
34 Gyra František 01:54:40
35 Paluška Petr 01:54:50
36 Píchová Andrea 01:55:40
37 Bozoň Vojtěch 01:56:05
38 Merhaut Radomír 01:59:20
39 Hampejs Antonín 02:02:50
------ Pailová Monika ------------
------ Vykouková Šárka ------------


Zpět na přehled ročníků
DYNAMIC software © 2005 - 2018.
www.dynamic-software.cz